گروه آموزش و پژوهش

سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه 14 مرداد 1399
سخن روز

اللهم صل علی محمد(ص) و آل محمد (ص)                                           آموزش هزینه نیست ، بلکه سرمایه یک سازمان است

پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

پاسخ به سوالات شما

سئوالات متداول در استفاده از سامانه جامع آموزش


1- نام کاربري و رمز عبور براي استفاده از سامانه آموزش چيست؟
نام کاربري و رمزي عبور سامانه آموزش همان نام کاربري و رمز عبور سامانه کارگزاران مي باشد.

2- براي مشاهده سوابق آموزشي کارگزار از کدام قسمت بايد استفاده کرد؟
پس از ورود به سامانه جامع آموزش در برگه سيستم آموزش، سوابق آموزشي کارگزار را انتخاب کرده و سپس با وارد کردن کد ملي مي توان از سوابق آموزشي خود مطلع گرديد.

3- پس از ثبت نام در آزمون هاي مشخص شده در سامانه کارگزاران، براي دريافت کارت ورود به جلسه آزمون و همچنين کارنامه آزمون چه بايد کرد؟
براي دريافت کارت ورود به جلسه آزمون بايد ابتدا وارد سامانه جامع آموزش شد و سپس از برگه سيستم آزمون، قسمت چاپ کارت ورود به جلسه آزمون را انتخاب کرد و کارت خود را دريافت نمود و در زمان اعلام نتايج آزمون نيز ميتوان در همين قسمت کارنامه خود را مشاهده کرد.

4- چگونه مي توان از زمان برگزاري دوره هاي آموزشي مطلع شد؟
در صفحه اصلي سامانه جامع آموزش حج و زيارت و قبل از وارد کردن نام کاربري و رمز عبور مي توان برگه تقويم آموزشي را انتخاب کرد و با انتخاب استان مورد نظر زمان برگزاري کلاسهاي مختلف را در آن استان مشاهده، و براي ثبت نام به مرکز آموزش مراجعه نمود.

5- براي مراجعه حضوري به مرکز آموزش حج و زيارت چگونه مي توان اقدام نمود؟
در صفحه اصلي سامانه جامع آموزش حج و زيارت و قبل از وارد کردن نام کاربري و رمز عبور مي توان برگه مراکز استانها را انتخاب کرد و در آن قسمت؛ نام رئيس مرکز، شماره تماس و آدرس مرکز را مشاهده کرد.
6- چگونه مي توان از منابع استفاده شده در دوره هاي آموزشي اطلاع يافت؟
در صفحه اصلي سامانه جامع آموزش حج و زيارت و قبل از وارد کردن نام کاربري و رمز عبور مي توان برگه منابع آموزشي را انتخاب کرد سپس با توجه به دوره برگزار شده، قسمت حج تمتع، عمره مفرده و يا عتبات عاليات عراق را انتخاب نموده و در اين قسمت منابع مورد نظر را دريافت خواهيد کرد.
1391/8/27
12301
دسته بندی شده در

نظر شما
نام
ایمیل
متن
حاصل جمع دو و چهار
ورود به سیستم
به نظر شما بیشترین ضعف در آموزش های ارائه شده به کارگزاران در کدامیک از موارد زیر است ؟

منابع آموزشی
اساتید و مدرسان
شیوه اجرای دوره های آموزشی
فراگیران
© All Rights Reserved 2020